KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482064
nr 1548 2064
Anna Cederberg, Fruktstilleben. Signerad, daterad 1897. Olja på pannå, 30x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:24:19
19/6 17:54:53
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer